UFO je organizované skupinou nadšených študentov (tzv. UFOákov) pracujúcich čisto na dobrovoľnej báze, ktorí sa vo FKS a UFO komunite nazývajú vedúci. Väčšina z nás sú bývalí riešitelia. UFO taktiež ďakuje všetkým bývalým organizátorom, ktorí sa počas predchádzajúcich 13 rokov existencie semináru UFO starali o jeho bezproblémový chod.

...

Marek Murin, hlavný vedúci

M&M
4. ročník, FMFI UK, Matematika
[email protected]
Okrem hlavnovedúcovania sa stará o dodržovanie termínov, aby ste všetko mali na čas opravené a aby ste si mohli pozrieť vzorové riešenia čo najskôr. Taktiež sa stará o kvalitu týchto vzorových riešení. Okrem toho rád bicykluje, pláva, no do triatlonu mu stále chýba beh.


...

Lukáš Gáborik

Lukáš G.
3. ročník, GJGT Banská Bystrica
[email protected]


Kubo

Jakub Hluško

Kubo
1. ročník, FMFI UK, Fyzika
[email protected]
Kubo je ten, ktorý do UFa vymýšľa najviac úloh. Je strašne nadšený, keď uvidí nový problém bárs pri domácich prácach a potom si svoje úlohy aj rád opravuje. Okrem iného má rád vláčiky a organizovanie čohokoľvek. A v poslednej dobe sa mu všetky menšie problémy v UFe akosi vyhýbajú, hoci svojou mierou môže za všetky, lebo čo chytí do ruky, to pokazí.


...

Nina Hronkovičová

Nina
5. ročník, FMFI UK, Matematika
[email protected]
Nina sa stará o naše peniaze.


...

Marianna Hronská

Marianka
3. ročník, GBAS
[email protected]


...

Dušan Kavický

DeDuško
2. ročník doktorandského študia, FMFI UK, Fyzika
[email protected]
DeDuško bol naším dlhoročným oddaným riešiteľom. FKS mu zmenilo život. Vychovalo si z nevýrazného chlapca svojho lídra. Rok sa staral o fyziku v UFO a 3 roky dozeral na to, aby UFO fungovalo a rástlo v celej svojej kráse. Okrem školy si veľmi rád nájde čas na tanec, horskú turistiku, escape room, či akúkoľvek aktivitu v spoločnosti priateľov.


...

Zuzana Magyarová

Zuzka
5+1. ročník, STU, Chémia
[email protected]
Zuzka nám kreslí tie najkrajšie obrázky do zadaní a vzorákov.


...

Matej Novota

Krtko
2. ročník, FMFI UK, Informatika
[email protected]


...

Lukáš Obermajer

Lukáš O.
Septima, ŠpMNDaG
[email protected]
Lukáš je chalan, ktorý vám, riešiteľom, občas niečo povzorákuje a potom to aj opraví. Dáva si veľmi záležať, aby riešiteľa jeho komentár v opravenom riešení vždy zahrial pri srdiečku a čo najviac namotivoval k posielaniu svojich riešení i naďalej. Je pre každú srandu (občas to vie trocha prehnať) a takmer vždy keď ho stretnete, si môžete byť vcelku istý, že má so sebou frisbee, ktoré si rád zahádže úplne hockedy a hockde.


...

Peter Onduš

Bubu
2. ročník, Cambridge


Marcel Palaj

Marcel
1. ročník, FMFI UK
[email protected]
Marcel je nadšený vedúci, ktorý bol na svojom prvom UFe v roku 2012 a odvtedy bol ako účastník na všetkých, čo mohol, a je na to veľmi hrdý. Občas Vám nejaké riešenie opraví alebo napíše vzorák. Vo voľnom čase sa venuje lietaniu a foteniu, to je aj dôvod, prečo si nevie nájsť žiadnu fotku, na ktorej by bol : )


...

Tereza Prokopová

Terka
1. ročník, The University of Edinburgh
Terka sa UFu venuje už od svojho prvého (aj posledného :) sústredka v roku 2015. Sem tam niečo opraví alebo ovzorákuje a momentálne kreslí obrázky. Keď sa náhodou nezaoberá fyzikou do školy alebo pre Trojsten, stretáva sa s kamarátmi, tancuje alebo sa skrýva za foťákom.


Tomáš Šimek

Tomáš
Septima, ŠpMNDaG
[email protected]


Adam Škrlec

Adam
4. ročník, FMFI UK, Fyzika


Jaroslav Valovčan

Jaroslav Valovčan

Jaro
5.+1 ročník, FMFI UK, Fyzika Zeme
[email protected]
Jara to od detstva ťahalo k Zemi. Asi preto sa dlhé roky venoval geografii a príbuzným disciplínam. Nakoniec však skončil na Matfyze, a tak asi jediné, čo ho teraz priťahuje k Zemi, je gravitácia. V UFe pre vás píše vzoráky, opravuje vaše riešenia a asistuje pri vyberaní úloh do seminára.


Čas poslednej úpravy: 19. február 2020 17:38