UFO je organizované skupinou nadšených študentov (tzv. UFOákov) pracujúcich čisto na dobrovoľnej báze, ktorí sa vo FKS a UFO komunite nazývajú vedúci. Väčšina z nás sú bývalí riešitelia. UFO taktiež ďakuje všetkým bývalým organizátorom, ktorí sa počas predchádzajúcich 13 rokov existencie semináru UFO starali o jeho bezproblémový chod.

...

Marek Murin, hlavný vedúci

M&M
4. ročník, FMFI UK, Matematika
marek.murin@trojsten.sk
Okrem hlavnovedúcovania sa stará o dodržovanie termínov, aby ste všetko mali na čas opravené a aby ste si mohli pozrieť vzorové riešenia čo najskôr. Taktiež sa stará o kvalitu týchto vzorových riešení. Okrem toho rád bicykluje, pláva, no do triatlonu mu stále chýba beh.


...

Matej Badin

Maťo
1. ročník doktorandského štúdia, SISSA Trieste, Theory and Numerical Simulation of Condensed Matter
matob@fks.sk
Pre Maťa sú bývalí vedúci FKS dodnes obrovským zdrojom motivácie. Vo FKS, UFO a FX mal na starosti fyziku, výber úloh, či občas pomôže skontrolovať vzoráky, snaží sa vymýšlať rôzne spôsoby, ako posunúť FKS a Trojsten ďalej. Pomáha organizovať Jarnú školu FX a Letnú školu FKS. Okrem toho spoluvedie(dol) TMF tím na GJH a venuje sa Krúžku Fyzikálnej olympiády a množstvu ďalších vecí súvisiacich s FKS, TMF či FO.


...

Lukáš Gáborik

Lukáš G.
3. ročník, GJGT Banská Bystrica
lukaskogaborik@gmail.com


Kubo

Jakub Hluško

Kubo
1. ročník, FMFI UK, Fyzika
jakub0606@gmail.com
Kubo je ten, ktorý do UFa vymýšľa najviac úloh. Je strašne nadšený, keď uvidí nový problém bárs pri domácich prácach a potom si svoje úlohy aj rád opravuje. Okrem iného má rád vláčiky a organizovanie čohokoľvek. A v poslednej dobe sa mu všetky menšie problémy v UFe akosi vyhýbajú, hoci svojou mierou môže za všetky, lebo čo chytí do ruky, to pokazí.


...

Nina Hronkovičová

Nina
5. ročník, FMFI UK, Matematika
nina.hronkovicova@trojsten.sk
Nina sa stará o naše peniaze.


...

Marianna Hronská

Marianka
3. ročník, GBAS
mariannahronska@gmail.com


...

Dušan Kavický

DeDuško
2. ročník doktorandského študia, FMFI UK, Fyzika
dusan@fks.sk
DeDuško bol naším dlhoročným oddaným riešiteľom. FKS mu zmenilo život. Vychovalo si z nevýrazného chlapca svojho lídra. Rok sa staral o fyziku v UFO a 3 roky dozeral na to, aby UFO fungovalo a rástlo v celej svojej kráse. Okrem školy si veľmi rád nájde čas na tanec, horskú turistiku, escape room, či akúkoľvek aktivitu v spoločnosti priateľov.


...

Zuzana Magyarová

Zuzka
5+1. ročník, STU, Chémia
zuzka@fks.sk
Zuzka nám kreslí tie najkrajšie obrázky do zadaní a vzorákov.


...

Matej Novota

Krtko
2. ročník, FMFI UK, Informatika
krtko@fks.sk


...

Lukáš Obermajer

Lukáš O.
Septima, ŠpMNDaG
lukasobermajer1@gmail.com
Lukáš je chalan, ktorý vám, riešiteľom, občas niečo povzorákuje a potom to aj opraví. Dáva si veľmi záležať, aby riešiteľa jeho komentár v opravenom riešení vždy zahrial pri srdiečku a čo najviac namotivoval k posielaniu svojich riešení i naďalej. Je pre každú srandu (občas to vie trocha prehnať) a takmer vždy keď ho stretnete, si môžete byť vcelku istý, že má so sebou frisbee, ktoré si rád zahádže úplne hockedy a hockde.


...

Peter Onduš

Bubu
2. ročník, Cambridge


Marcel Palaj

Marcel
1. ročník, FMFI UK
marcel.palaj@trojsten.sk
Marcel je nadšený vedúci, ktorý bol na svojom prvom UFe v roku 2012 a odvtedy bol ako účastník na všetkých, čo mohol, a je na to veľmi hrdý. Občas Vám nejaké riešenie opraví alebo napíše vzorák. Vo voľnom čase sa venuje lietaniu a foteniu, to je aj dôvod, prečo si nevie nájsť žiadnu fotku, na ktorej by bol : )


...

Tereza Prokopová

Terka
1. ročník, The University of Edinburgh
Terka sa UFu venuje už od svojho prvého (aj posledného :) sústredka v roku 2015. Sem tam niečo opraví alebo ovzorákuje a momentálne kreslí obrázky. Keď sa náhodou nezaoberá fyzikou do školy alebo pre Trojsten, stretáva sa s kamarátmi, tancuje alebo sa skrýva za foťákom.


Tomáš Šimek

Tomáš
Septima, ŠpMNDaG
tomas00simek@gmail.com


Adam Škrlec

Adam
4. ročník, FMFI UK, Fyzika


Jaroslav Valovčan

Jaroslav Valovčan

Jaro
5.+1 ročník, FMFI UK, Fyzika Zeme
jaro@fks.sk
Jara to od detstva ťahalo k Zemi. Asi preto sa dlhé roky venoval geografii a príbuzným disciplínam. Nakoniec však skončil na Matfyze, a tak asi jediné, čo ho teraz priťahuje k Zemi, je gravitácia. V UFe pre vás píše vzoráky, opravuje vaše riešenia a asistuje pri vyberaní úloh do seminára.


Čas poslednej úpravy: 4. november 2019 20:10