UFO je organizované skupinou nadšených študentov (tzv. UFOákov) pracujúcich čisto na dobrovoľnej báze, ktorí sa vo FKS a UFO komunite nazývajú vedúci. Väčšina z nás sú bývalí riešitelia. UFO taktiež ďakuje všetkým bývalým organizátorom, ktorí sa počas predchádzajúcich 9 rokov existencie semináru UFO starali o jeho bezproblémový chod.

...

Marek Murin, hlavný vedúci

Marek
3. ročník, FMFI UK, Matematika
marek.murin@trojsten.sk
Okrem hlavnovedúcovania sa stará o dodržovanie termínov, aby ste všetko mali na čas opravené a aby ste si mohli pozrieť vzorové riešenia čo najskôr. Taktiež sa stará o kvalitu týchto vzorových riešení. Okrem toho rád bicykluje, pláva, no do triatlonu mu stále chýba beh.


...

Irena Bačinská

Enka
5. ročník, FMFI UK, Fyzika
enka ~ fks ~ sk
Enka je usmievavá vedúca so šarišským prízvukom. Rada sa bicykluje, chodí po horách, tancuje a trávi čas s priateľmi. Tí už odhalili, že je strašne šteklivá. Momentálne je zasypávaná byrokraciou.


...

Matej Badin

Maťo
5. ročník, FMFI UK, Fyzika
matob ~ fks ~ sk
Pre Maťa sú bývalí vedúci FKS dodnes obrovským zdrojom motivácie. Vo FKS, UFO a FX mal na starosti fyziku, výber príkladov, či občas pomôže skontrolovať vzoráky, snaží sa vymýšlať rôzne spôsoby, ako posunúť FKS a Trojsten ďalej. Pomáha organizovať Jarnú školu FX a Letnú školu FKS. Okrem toho spoluvedie(dol) TMF tím na GJH a venuje sa Krúžku Fyzikálnej olympiády a množstvu ďalších vecí súvisiacich s FKS, TMF či FO.


Kubo

Jakub Hluško

Kubo
Oktáva, ŠpMNDaG
Kubo je ten, ktorý do UFa vymýšľa najviac príkladov. Je strašne nadšený, keď uvidí nový príklad bárs pri domácich prácach a potom si svoje príklady aj rád opravuje. Okrem iného má rád vláčiky a organizovanie čohokoľvek. A v poslednej dobe sa mu všetky menšie problémy v UFe akosi vyhýbajú, hoci svojou mierou môže za všetky, lebo čo chytí do ruky, to pokazí.


...

Marianna Hronská

Marianka
2. ročník, GBAS


...

Dušan Kavický

DeDuško
1. ročník doktorandského študia, FMFI UK, Fyzika
dusan ~ fks ~ sk
DeDuško bol naším dlhoročným oddaným riešiteľom. FKS mu zmenilo život. Vychovalo si z nevýrazného chlapca svojho lídra. Rok sa staral o fyziku v UFO a 3 roky dozeral na to, aby UFO fungovalo a rástlo v celej svojej kráse. Okrem školy si veľmi rád nájde čas na tanec, horskú turistiku, escape room, či akúkoľvek aktivitu v spoločnosti priateľov.


...

Pavol Kebis

Kebab
Oktáva, GJH


...

Jaroslava Kokavcová

Jarka
3. ročník, FMFI UK, Informatika
jarka ~ fks ~ sk


...

Zuzana Magyarová

Zuzka
5. ročník, STU, Chémia
zuzka ~ fks ~ sk
Zuzka nám kreslí tie najkrajšie obrázky do zadaní a vzorákov.


...

Matej Novota

Krtko
1. ročník, FMFI UK, Informatika


...

Lukáš Obermajer

Lukáš
Sexta, ŠpMNDaG
Lukáš je chalan, ktorý vám, riešiteľom, občas niečo povzorákuje a potom to aj opraví. Dáva si veľmi záležať, aby riešiteľa jeho komentár v opravenom riešení vždy zahrial pri srdiečku a čo najviac namotivoval k posielaniu svojich riešení i naďalej. Je pre každú srandu (občas to vie trocha prehnať) a takmer vždy keď ho stretnete, si môžete byť vcelku istý, že má so sebou frisbee, ktoré si rád zahádže úplne hockedy a hockde.


...

Peter Onduš

Bubu
1. ročník, Cambridge


Marcel Palaj

Marcel
4. ročník, GĽŠ Zvolen
Marcel je nadšený stredoškolský vedúci, ktorý bol na svojom prvom UFe v roku 2012 a odvtedy bol ako účastník na všetkých, čo mohol, a je na to veľmi hrdý. Občas Vám nejaké riešenie opraví alebo napíše vzorák. Vo voľnom čase sa venuje lietaniu a foteniu, to je aj dôvod, prečo si nevie nájsť žiadnu fotku, na ktorej by bol : )


...

Tereza Prokopová

Terka
4.IBD, GJH
Terka je mladá nadšená vedúca ktorá popri seminároch a škole aj rada tancuje.


...

Adam Šánta

Adam
Oktáva, GJH


Adam Škrlec

Adam
3. ročník, FMFI UK, Fyzika


Čas poslednej úpravy: 15. október 2018 23:55