UFO je organizované skupinou nadšených študentov (tzv. UFOákov) pracujúcich čisto na dobrovoľnej báze, ktorí sa vo FKS a UFO komunite nazývajú vedúci. Väčšina z nás sú bývalí riešitelia. UFO taktiež ďakuje všetkým bývalým organizátorom, ktorí sa počas predchádzajúcich 12 rokov existencie semináru UFO starali o jeho bezproblémový chod.

...

Marek Murin, hlavný vedúci

M&M
3. ročník, FMFI UK, Matematika
marek.murin@trojsten.sk
Okrem hlavnovedúcovania sa stará o dodržovanie termínov, aby ste všetko mali na čas opravené a aby ste si mohli pozrieť vzorové riešenia čo najskôr. Taktiež sa stará o kvalitu týchto vzorových riešení. Okrem toho rád bicykluje, pláva, no do triatlonu mu stále chýba beh.


...

Irena Bačinská

Enka
5. ročník, FMFI UK, Fyzika
enka@fks.sk
Enka je usmievavá vedúca so šarišským prízvukom. Rada sa bicykluje, chodí po horách, tancuje a trávi čas s priateľmi. Tí už odhalili, že je strašne šteklivá. Momentálne je zasypávaná byrokraciou.


...

Matej Badin

Maťo
5. ročník, FMFI UK, Fyzika
matob@fks.sk
Pre Maťa sú bývalí vedúci FKS dodnes obrovským zdrojom motivácie. Vo FKS, UFO a FX mal na starosti fyziku, výber úloh, či občas pomôže skontrolovať vzoráky, snaží sa vymýšlať rôzne spôsoby, ako posunúť FKS a Trojsten ďalej. Pomáha organizovať Jarnú školu FX a Letnú školu FKS. Okrem toho spoluvedie(dol) TMF tím na GJH a venuje sa Krúžku Fyzikálnej olympiády a množstvu ďalších vecí súvisiacich s FKS, TMF či FO.


...

Lukáš Gáborik

Lukáš G.
2. ročník, GJGT Banská Bystrica
lukaskogaborik@gmail.com


Kubo

Jakub Hluško

Kubo
Oktáva, ŠpMNDaG
jakub0606@gmail.com
Kubo je ten, ktorý do UFa vymýšľa najviac úloh. Je strašne nadšený, keď uvidí nový problém bárs pri domácich prácach a potom si svoje úlohy aj rád opravuje. Okrem iného má rád vláčiky a organizovanie čohokoľvek. A v poslednej dobe sa mu všetky menšie problémy v UFe akosi vyhýbajú, hoci svojou mierou môže za všetky, lebo čo chytí do ruky, to pokazí.


...

Nina Hronkovičová

Nina
4. ročník, FMFI UK, Matematika
nina.hronkovicova@trojsten.sk
Nina sa stará o naše peniaze.


...

Marianna Hronská

Marianka
2. ročník, GBAS
mariannahronska@gmail.com


...

Dušan Kavický

DeDuško
1. ročník doktorandského študia, FMFI UK, Fyzika
dusan@fks.sk
DeDuško bol naším dlhoročným oddaným riešiteľom. FKS mu zmenilo život. Vychovalo si z nevýrazného chlapca svojho lídra. Rok sa staral o fyziku v UFO a 3 roky dozeral na to, aby UFO fungovalo a rástlo v celej svojej kráse. Okrem školy si veľmi rád nájde čas na tanec, horskú turistiku, escape room, či akúkoľvek aktivitu v spoločnosti priateľov.


...

Pavol Kebis

Kebab
Oktáva, GJH
paluso.kebis@gmail.com


...

Jaroslava Kokavcová

Jarka
3. ročník, FMFI UK, Informatika
jarka@fks.sk


...

Zuzana Magyarová

Zuzka
5. ročník, STU, Chémia
zuzka@fks.sk
Zuzka nám kreslí tie najkrajšie obrázky do zadaní a vzorákov.


...

Matej Novota

Krtko
1. ročník, FMFI UK, Informatika
krtko@fks.sk


...

Lukáš Obermajer

Lukáš O.
Sexta, ŠpMNDaG
lukasobermajer1@gmail.com
Lukáš je chalan, ktorý vám, riešiteľom, občas niečo povzorákuje a potom to aj opraví. Dáva si veľmi záležať, aby riešiteľa jeho komentár v opravenom riešení vždy zahrial pri srdiečku a čo najviac namotivoval k posielaniu svojich riešení i naďalej. Je pre každú srandu (občas to vie trocha prehnať) a takmer vždy keď ho stretnete, si môžete byť vcelku istý, že má so sebou frisbee, ktoré si rád zahádže úplne hockedy a hockde.


...

Peter Onduš

Bubu
1. ročník, Cambridge


Marcel Palaj

Marcel
4. ročník, GĽŠ Zvolen
palaj.marcel@gmail.com
Marcel je nadšený stredoškolský vedúci, ktorý bol na svojom prvom UFe v roku 2012 a odvtedy bol ako účastník na všetkých, čo mohol, a je na to veľmi hrdý. Občas Vám nejaké riešenie opraví alebo napíše vzorák. Vo voľnom čase sa venuje lietaniu a foteniu, to je aj dôvod, prečo si nevie nájsť žiadnu fotku, na ktorej by bol : )


...

Tereza Prokopová

Terka
4.IBD, GJH
Terka je mladá nadšená vedúca ktorá popri seminároch a škole aj rada tancuje.


...

Adam Šánta

Santa
Oktáva, GJH


Tomáš Šimek

Tomáš
Sexta, ŠpMNDaG
tomas00simek@gmail.com


Adam Škrlec

Adam
3. ročník, FMFI UK, Fyzika


Jaroslav Valovčan

Jaroslav Valovčan

Jaro
5. ročník, FMFI UK, Fyzika Zeme
jaro@fks.sk
Jara to od detstva ťahalo k Zemi. Asi preto sa dlhé roky venoval geografii a príbuzným disciplínam. Nakoniec však skončil na Matfyze, a tak asi jediné, čo ho teraz priťahuje k Zemi, je gravitácia. V UFe pre vás píše vzoráky, opravuje vaše riešenia a asistuje pri vyberaní úloh do seminára.


Čas poslednej úpravy: 6. júl 2019 22:38