...

Samuel Hapák

Samo
samuel ~ fks ~ sk
Skoro nie je roboty, čo by Samo pre FKS nerobil. Ako veľmi múdry fyzik často dozeral na fyziku, bol hlavným vedúcim FKS. Nakoniec sa rozhodol začať podnikať a spolu s bývalými vedúcimi si založil firmu. Bol hlavný vedúci UFO.


...

Andrej Vlček

Andrej
5. ročník, Universität Regensburg
andrej ~ fks ~ sk
Andrej má rád tuhé látky, tanec a svoj osobný priestor. Po troch turbulentných rokoch s FKS v Bratislave, kde postupne organizoval celú FKS fyziku, bol rok hlavným vedúcim a pracoval ako support pre fundraising Trojstenu, utiekol do Nemecka za láskou. Nakoľko kedysi patrilo k hlavnovedúcovaniu FKS aj hlavnovedúcovanie UFO tak si ho môžme pamätať ako jedného z hlavných vedúcich UFO.
...

Irena Bačinská

Enka
FMFI UK, Fyzika - Učiteľstvo
enka@fks.sk
Enka je usmievavá vedúca so šarišským prízvukom. Rada sa bicykluje, chodí po horách, tancuje a trávi čas s priateľmi. Tí už odhalili, že je strašne šteklivá. Momentálne už nie je zasypávaná byrokraciou.


...

Eduard Batmendijn

Baklažán
2. ročník, FMFI UK, Informatika
baklazan ~ fks ~ sk
Baklažán sa kedysi staral najmä o korektúru vzorákov. Bol účastníkom práve na všetkých sústredeniach, kde Syseľ nebol vedúci.


...

Samuel Cibulka

Samko
samo ~ fks ~ sk
Samko má veľmi rád plnú chladničku jedla, hory, DOTu a neporiadok. Spolu so Sysľom tvoria našu informatickú úderku.


...

Kristína Čevorová

Tinka
tinka ~ fks ~ sk
Tinka je svetaskúsená vedúca, jej špecialitou sú terénne hry na sústredeniach a tanečné workshopy. Vo FKS bola jej úloha terminátor (obluda žerúca vedúcich, čo nerobia veci načas) a obálkovač.


...

Klára Ficková

Kaja
5. ročník, FMFI UK, Fyzika
kaja ~ fks ~ sk
Kaja svoju aktivitu v FKS venovala najmä kresleniu obrázkov a práci s LaTeXom. Teraz pôsobí ako FKS-ák na voľnej nohe. K jej záľubám patrí príroda, fotografovanie, temnejšia podmnožina dobrej hudby, spev pri gitare a čumenie do notebooku, k odborným záujmom fyzika, programovanie, matika, gramatika i biológia.


...

Martin Gažo

Maťo
2. ročník, University of Cambridge, Fyzika
matog ~ fks ~ sk
Maťo sa v UFe stará o kvalitu vašich zadaní a vzorových riešení či už z hľadiska odbornosti, štylistiky alebo typografie. Pomáha však aj pri vyberaní a formulovaní príkladov a občas napíše aj nejaký vzorák.


...

Marián Horňák

Syseľ
sysel ~ fks ~ sk
Syslík je naša technická podpora. Stvoril našu novú stránku, za čo mu bude patriť večná sláva. Často je to hlavný vedúci UFO sústredení.


...

Ján Hreha

Jano
jano ~ fks ~ sk
Jano je dlho-predlhoročný vedúci. Je neoddeliteľnou súčasťou inventáru FKS miestnosti a vie vybaviť skoro nemožné.


...

Martin Chudjak

Martin
matoxy314 ~ gmail ~ com
Maťo je teoretický fyzik. Rád lezie, behá po horách a hrá spoločenské hry. Je to náš najvyšší.


...

Pavol Kebis

Kebab
1. ročník, FMFI UK, Informatika
paluso.kebis@gmail.com


...

Kamila Kmeťová

Kamča
Po príchode na gymnázium bola fyzika môj najmenej obľúbený predmet a baviť ma začala až na začiatku tercie. Keďže ma vždy viac bavilo organizovanie ako účasť, spočiatku som sa seminárom nevenovala a namiesto toho som organizovala v škole súťaže ako napríklad Náboj junior. K riešeniu FKS ma napokon priviedlo až vedúcovanie Ufa. Vo voľnom čase sa venujem dobrovoľnému hasičskému športu a.k.a. behám hore dole s hadicami.


...

Katarína Kmeťová

Káťuška
hihihi ~ fks ~ sk
Katka je astrálne zjavenie, ktoré zabezpečuje skvelú náladu vo FKS aj UFO. Jej smiech je "sociálne lepidlo", ktoré nás všetkých drží po kope. Jednoducho za každých okolností vám vyčarí úsmev na tvári. V minulosti sa starala o termíny a obálkovanie oboch seminárov, no dnes sa venuje najmä rozvoju UFO. Okrem iného, sa už aj ona pridala k tancujúcim vedúcim. Môžete jej ďakovať za skvelé UFO mikiny.


...

Jaroslava Kokavcová

Jarka
4. ročník, FMFI UK, Informatika
jarka@fks.sk


...

Milan Smolík

Jimi
5. ročník, FMFI UK, Fyzika
jimi ~ fks ~ sk
Dozeral na obálkovanie a všetky detaily okolo, aby sa riešiteľom dostali všetky dokumenty v poriadku až domov. Momentálne je FKSák na voľnej nohe a občas opravuje nejaký ten príklad.


...

Jerguš Stručka

Jerguš
3. ročník, Imperial College London, Fyzika
jergus ~ fks ~ sk


...

Adam Šánta

Santa
Oktáva, GJH


...

Patrik Švančara

Paťo
pato ~ fks ~ sk
Paťo sa svojho prvého sústredka FKS zúčastnil v roku 2009, takže FKSákom je už pekne dlho. Síce študuje v Prahe, ale na FKS nezanevrel a so seminárom pomáhal, kde sa dalo - najčastejšie korektúroval vzoráky. Okrem nízkoteplotnej fyziky rád bicykluje a číta, spolupracuje s fyzikálnou olympiádou, organizoval UFO a v Česku vedie korešpondenčný seminár Výfuk a Náboj Junior.


...

Karolína Šromeková

Čajka
4. ročník, FMFI UK, Učiteľstvo fyziky
cajka ~ fks ~ sk
Toto stvorenie vedúcuje už od svojich stredoškolských čias. Najprv sa starala o UFO, a donedávna dozerala na to, aby bolo vo FKS aj UFe všetko načas. Ak nebolo, tak jajčala po nás, a to sme si teda dvakrát rozmysleli, či nebudeme dodržiavať termíny. Momentálne sa veľmi intenzívne venuje tancovaniu a "lokálpatriotizmu" (ak nie je niečo zo Spiša, respektíve východu, nie je to ono).


...

Katarína Tureková

Katka
rotuko ~ gmail ~ com, katkat ~ ksp ~ sk
Dlhoročná FKS algebraička :)


Čas poslednej úpravy: 9. september 2019 12:32