Klub po Fyzikálnom Náboji - Už budúci piatok!

,

Ahojte,

po skončení Náboja (3. novembra) v Bratislave sa, ako tradične, bude konať Klub Trojstenu. Neváhaj prísť, aj ak nebudeš na Náboji. Začneme prednáškami na matfyze. Pre záujemcov bude nasledovať prespávačka v telocvični, počas ktorej sa môžete zahrať spoločenské hry, zaspievať a zagitarovať si, či porozprávať sa s účastníkmi aj vedúcimi. V sobotu deň začneme hrou alebo si spolu zahráme frisbee.

Prihlasovanie tu!
Pozor! Bez vyplnenia prilášky na nemôžeš zúčastniť.

Dúfame, že prídeš. A ak áno, nezabudni si spacák a karimatku.

Pozastavenie činnosti

,

Vážení učitelia, vážení rodičia, milí riešitelia,

seminár UFO na neurčité obdobie pozastavuje svoju činnosť.

Veríme, že sme účastníkom za posledné roky pomohli lepšie porozumieť fyzike cez príklady, ktoré ich zaujali a nad ktorými radi strávili kúsok svojho voľného času.

Vaši vedúci

Plánovaná údržba

,

Ahojte,

od dnes večer do zajtra približne 13:00 bude prebiehať záloha serverov, čo možno spôsobí, že budú niektoré veci fungovať trochu pomalšie.

Následne cez víkend bude prebiehať upgrade serverov, teda mnohé veci nebudú fungovať vôbec.

Riešiť ešte stále môžu aj prváci

,

Ako ste si isto všimli, pokazila sa nám výsledkovka. Nič to však nemení na tom, že môžu riešiť všetci, ktorí mohli počas minulého školského roka (čiže aj žiaci prvého ročníka strednej školy) a bonus sa vám počíta podľa toho, v akom ročníku ste boli minulý rok. Jediný rozdiel je, že do doby, kým nebudú opravené všetky úlohy, nebudete vaše priebežné výsledky vidieť vo výsledkovke. Za vzniknuté komplikácie sa vám v mene celého kolektívu vedúcich ospravedlňujem.

Plánovaná údržba

,

Dňa 4. 10. možno nebudú fungovať naše stránky, preto ak chcete v ten deň riešiť niektorý zo seminárov je vysoko odporúčané si stiahnuť zadania predtým, v tom čase totiž nebudú dostupné.

3. kolo

,

Priatelia, už pár dní beží tretie, naozaj netradičné kolo UFO. Termín je 5.10. tak neváhajte sa pridať.

Šifrovačka Letnej školy prezenčne aj online

,

Hoci kvôli súčasnej situácii sme prezenčnú Letnú školu Trojstenu zrušili, rozhodli sme sa ponechať aspoň šifrovačku aj prezenčnou formou, keďže tá predstavuje výrazne menšie riziko. Prezenčná forma šifrovačky bude prebiehať v sobotu 18. 7. v Bratislave. Stále však bude možnosť zapojiť sa do šifrovačky aj dištančne.
Aj keď je to skvelá príležitosť, ako sa stretnúť s kamarátmi, zvážte riziká spojené s cestovaním a v prípade prezenčnej účasti sa správajte zodpovedne.

Registrovať svoj tím môžete pomocou formulára: https://forms.gle/bBSsgmSwSnuT27hq6
Pravidlá, bližšie informácie a obmedzenia si môžete prečítať na:
https://docs.google.com/document/d/17tIoP9fI_kphCLVwroj6i3BMVFvaKuuOddLCIcUl3cA/edit?usp=sharing

Letná škola Trojstenu

,

Letná škola trojstenu 📆 Rezervuj si v kalendári termín 🔜13 - 24.7. na tú najlepšiu Letnú Školu, na ktorej sa dozvieš množstvo zaujímavostí, ale ale zažiješ aj kopu zábavy!

Viac info na trojsten.sk/ls/

Letná škola bude prebiehať prezenčne, teda na bratislavskom matfyze. Sme však pripravený na všetko, a ak takáto forma nebude možná, môžete sa tešiť na skvelé online prednášky 😎

prihlásiť sa môžeš už teraz na https://forms.gle/nHxeAMwktLvSFT5i9

Vzoráky 2. kola

,

Čaute, UFáci, predvčerom skončilo druhé kolo, ktorého vzoráky už nájdete na našej stránke. Príjemné čítanie!

Zadania sú tu

,

Nazdar, UFáci, dlho očakávané zadania druhého kola práve uzreli svetlo sveta. Na ich riešenie máte čas do 15. júna. Vedúci vám prajú veľa šťastia pri riešení a príjemné prežitie zvyšku izolácie. Dúfame, že riešenie UFa vám trochu ozvláštni toto obdobie a po ňom sa čoskoro uvidíme na nejakej z našich akcii.