Nefunkčné prihlasovanie cez facebook

,

Edit: prihlasovanie cez Facebook uz by malo opat fungovat.

V najbližšom čase sa nebude dať prihlasovať cez facebook.

Ak ste sa vždy prihlasovali cez facebook (teda sa neviete prihlásiť menom a heslom), zaregistrujte sa na stránke znova a napíšte nám mail cez /nahlasit-problem/ . Účty vám následne spojíme, takže budete mať prístup ku všetkým vašim doterajším údajom, budete sa môcť prihlasovať menom a heslom, a neskôr aj s vaším facebook účtom.

Zadania 1. série

,

Čerstvo upečené zadania 1. série UFO sú tu! Zadania nájdete tradične na stránke. Termín na odovzdanie je 9. 4. 2018.

Prajem príjemné riešenie.

Vzoráky 3. série

,

Na stránku pribudli čerstvé vzoráčiky tretej série.

Odstavka serverov

,

Ahojte, v noci z 25 na 26.12. budeme mat planovanu odstavku serverov, zhruba od 1:00 AM. Vtedy nepojdu weby a nejake dalsie sluzby. Rano by malo vsetko opat fungovat.

Prijemne sviatky zelaju vasi veduci :)

Zadania tretej serie

,

Na stránke pribudli zadania tretej série. Taktiež Vám dáme vianočný bonus. Riešiť môžete do 22.12. ;)

O opravených riešeniach

,

Ahojte. Odporúčam vám, aj ak ste dostali plných 9 bodov,, aby ste si pozreli svoje opravené riešenia. Stále tam môžu byť vytknuté nejaké malé nedokonalosti, okomentovaná zaujímavá fyzika, alebo malá pochvala vašej práce.

Zároveň by som vás poprosil, aby ste svoje riešenia skutočne dali do formátu .pdf. My vám ich väčšinou opravujeme, aj ak sú v inom formáte, ale je to preto, lebo sa nám chce. Fakt to uľahčuje prácu, ak všetci odovzdáte pédeefká. Otvorte ľavé menu vášho textového editora a skúste nájsť príslušnú možnosť, poprípade využite internetové stránky, napr. online2pdf.com.

Čerstvé vzoráky 2. série

,

Priatelia, môžete si pozrieť čerstvo upečené vzorové riešenia druhej série UFO.

Elektronické riešenia

,

Priatelia, hlavne pre nováčikov, ktorí ešte nie sú zvyknutí na naše stránky, aby ste sa dostali k svojím opraveným a okomentovaným riešeniam prinášame návod ako na to. Dobre spracovaný návod nájdete napríklad na: https://kms.sk/eriesenia/opravene/

Čerstvé vzoráky 1. série

,

Priatelia, môžete si pozrieť čerstvo upečené vzorové riešenia prvej série UFO.

Pozor zmena zadania!

,

Nastala drobná zmena v zadaní príkladu Jajko pláva z prvej série. Dajte si teda pozor, že či máte správnu verziu. Tú nájdete aktuálne na stránkach. Prajem príjemné riešenie.